William dhe Kate vizitë sekrete në shtëpinë e Meghan dhe Harryt

Meghan Markle nuk mund të merrte pjesë në Ditën e ANZAC, aty ku u mblodh e gjithë familja mbretërore. Por, Meghan nuk qëndroi gjatë vetëm, pasi Kate Middleton dhe princi William shkuan për vizitë, në shtëpinë e tyre të re.

LEXO DHE :  I dënuar në Itali/ Valdrin Pjetri jep shenjat e gishtave në policinë e Shkodrës

Kjo ishe një vizitë sekrete, ku William dhe Kate panë Meghan në ditët e saj të fundit të shtatzënisë. Vizita e tyre gjithashtu ka bërë që ata të shihnin shtëpinë e  re të çiftit mbretëror./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.