Video/ Rama: Në tryezën e diskutimit për anëtarësimin në BE dhe sigurinë rajonale

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga Konferenca e Sigurisë në Mynih. Në tryezën e organizuar do të diskutohet për Ballkanin Perëndimor, në rrugën e anëtarësimit në BE dhe sigurisë rajonale.

LEXO DHE :  Britania forcon ligjin/ Punëtorët e pakualifikuar nuk do të marrin viza

“Gjermani, Mynih – Në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.