Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Rama: Në tryezën e diskutimit për anëtarësimin në BE dhe sigurinë rajonale

Video/ Rama: Në tryezën e diskutimit për anëtarësimin
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga Konferenca e Sigurisë në Mynih. Në tryezën e organizuar do të diskutohet për Ballkanin Perëndimor, në rrugën e anëtarësimit në BE dhe sigurisë rajonale.

"Gjermani, Mynih – Në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.",- shkruan Rama./K.C/dritare.net