Video/ Pasagjeri godet me grushte shoferin e urbanit, në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një djalë ka rrahur shoferin e urbanit të linjës Kombinat-Kinostudio. Siç shihet dhe në videon më poshtë, pasagjeri godet me grushte shoferin.

“Dyshohet se sherri ka filluar pasi një vajze i është vjedhur portofoli në urban. Pasi i kishte pikasur se i mungonte portofoli, vajza ka njoftuar faturonin dhe shoferin për ngjarjen, por sipas pasagjerëve, shoferi mbylli menjëherë derën e urbanit.”,- shkruan panorama.al/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Gjykata pushoi çështjen CEZ/ Reagon Balla: Vendimi do të ankimohet

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.