Video/ Kapet në Durrës peshkaqeni tigër, peshon 500 kg

Një peshkaqen i llojit tigër u kap sot në ujërat e Adriatikut nga peshkarexha ‘Meduza’. Peshkaqeni u kap në thellësi 170 metra dhe peshon afërsisht 500 kilogramë.

Peshkaqeni i konsideruar i rrezikshëm i llojit tigër ka rënë në rrjetat e peshkatarëve së bashku me 15 këlyshë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Videoreportazh/ Pronat që po hanë koka në Gjirin e Lalëzit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.