Video/ Ja momenti i atentatit të parë me snajper ndaj Nelgert Patës

Ky është pikërisht momenti kur Nelgert Pata së bashku me disa shokë afrohet pranë makinës së tij të parkuar dhe qëllohet me snajper.

Pamjet e atentatit në Rrugën e Kavajës janë siguruar nga “Vizion+”. Policia dyshon se goditja është bërë nga larg me snajper ndërsa Pata largohet me vrap së bashku me miqtë e tij.

LEXO DHE :  Nëse keni plane për plazh, shikoni më parë parashikimin e motit!

34­vjecari u ekzekutua në një atentat në Fier teksa lëvizte me automjetin e një mikut të tij Ari Halinani i cili u arrestua.

Për ngjarjen policia ka marrë në pyetje disa persona ndërsa dyshohet se ekzekutimi i tij është pasoje e përplasjes së grupeve rivale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.