Vettingu për Policinë e Shtetit/ Ja kush kalon i pari në sitë

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit (KJV) do të zhvillojë këtë javë seancat e parë të procesit të vlerësimit kalimtar të punonjësve të Policisë së Shtetit, Gardës së Republikës dhe Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme. I pari që do të kalojë në sitë, ditën e nesërme është Oltion Shehu, Shef i Sektorit të Ankesave, SHÇBA.  Trupa e vlerësimit është e përbërë nga Marjeta Gjelaj, Ela Kerka dhe Ana Kapaj.

LEXO DHE :  Interes i jashtëzakonshëm/ Ja sa lekë ka fituar FSHF nga biletat e ndeshjes Shqipëri-Francë

Ndërsa ditën e premte, procesi do të vijojë me Zv. drejtorin e Përgjithshëm, të SHÇBA-ve,  Adriatik Ago.

Ndërsa trupa e vlerësimit do të jetë e përbërë nga  Ana Kapaj, Elvira Daberdaku dhe Elida Liko./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.