Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Të gjitha zonjat tona të dashur mbretërore, pas pushimeve, i janë rikthyer punës. Dritare.net, ashtu si çdo javë tjetër, ju ka sjellë veshjet më të bukura me të cilat kanë dalë në publik zonjat mbretërore.

LEXO DHE :  Balla: Presidenti ka problem me Ilir Metën. Përgjigjet Presidenca: Ke kohë deri në 2 mars, Tao Tao!

Një gjë është e sigurt, ato kurrë nuk dinë të zhgënjejnë me zgjedhjet që bëjnë. Nëse nuk jeni dakord me ne, hidhini një sy galerisë më poshtë dhe mendimi juaj do ë ndryshojë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.