Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Kjo javë ka qenë plot me angazhime për zonjat tona mbretërore, dhe një mundësi e mirë për to, për të treguar stilin që kanë.

Nga festa në kopshtin e dukeshës Kate Middleton, Festa e Luleve në Chelsea, Festivali i Filmit në Kanë, vizitat mbretërore bë Korenë e Jugut e shfaqja e modës në Monako, shihni sa magjepsëse janë dukur zonjat mbretërore këtë jave./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Instagrami po ndalon filtrat që ndryshojnë fytyrën me efekt kirurgjie plastikePËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.