Vajzat e njohura provojnë se thonjtë e gjatë nuk janë më modë!

Kujdesi ndaj thonjve është bërë pjesë e pandashme e vajzave dhe grave, sot.

Gjithmonë i shohim të kuruara, duke filluar nga njerëzit e zakonshëm e deri te personazhet publike.

Prej kohësh, thonjtë e gjatë kanë qenë trend, por mesa duket tani vajzat kanë hequr dorë prej tyre.

Tashmë të gjitha po anojnë drejt thjeshtësisë.

Ne morëm shkasë nga një foto e blogeres, Lori Hoxha, ku përveç veshjes shumë bukur,  binin ne sy edhe thonjtë e saj të shkurtër.

LEXO DHE :  Firmoset urdhër arrest për kreun e shkarkuar të bashkisë Vorë, Agim Kajmaku

Ne të dritare.net bëmë një kërkim në llogaritë e vajzave të njohura, dhe provuam se thonjtë e shkurtër me ngjyra të ëmbla, janë në modë. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.