Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vajza e Vera Grabockës, kopje e së ëmës!

Vajza e Vera Grabockës, kopje e së ëmës!

Regjisorja, Vera Grabocka njihet për hijeshinë, bukurinë, elegancën, madje edhe mosha e tradhton, pasi ajo duket shumë më e re.

Por çfarë mund të themi edhe për vajzën e regjisores? Të dyja janë si dy motra. Përveç faktit se kanë marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën, ato edhe ngjajnë shumë.

Së fundmi, Grabocka ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram, një foto me vajzën e saj, Linda. Ashtu si ka emrin, ashtu edhe është, e bukur.

Të dyja ngjajnë shumë me njëra-tjetrën. Si dy motra. Në foton e hedhur  regjisorja shkruan: "Buzëqeshja e saj, lumturia ime.”

Siç duket, këtë verë, regjisorja ka zgjedhur të pushojë bashkë me familjen në Los Angelos. Dhe së bashku, po i shijojnë shumë pushimet/K.C/dritare.net