Ulje temperaturash dhe dëborë, si do të jetë moti javën që vjen!

Java parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje reshjet fillojnë përgjatë bregdetit dhe zonave të ulëta. Dita e martë do të nisë me reshje shiu, por do të ketë edhe vetëtima. Në lartësitë mbi 1600 metër, reshjet do të kthehen në dëborë me intensitet të ulët. Përmirësimi i motit do të vijë ditën e mërkurë deri të enjten në mesditë, kohë në të cilën do të përkeqësohet sërish.
Temperaturat pritet  të ulen nën 0./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Reshje në të gjithë vendin, ja moti për sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.