Uilliam apo Harry? Ja kush do të ishte mbreti më i mirë sipas princeshës Diana!

Princesha e Popullit, Lady Diana mendonte se, princi Harry do të bëheshe një mbret i mirë. Biografia mbretërore, Angela Levin, tregon sesi princesha Diana mendonte se, princi Harry do të ishte mbret i madh, dhe do t’ia merrte këtë post, princit Uilliam.

Sipas biografes, lehtësia me njerëzit dhe vetëkënaqësia e Harry-t, bëri që Diana të mendonte se, do të ishte një mbret më i mirë, se Uilliami.

Me sa duket, princeshë Diana mendonte se disa nga pikat e forta të princit Harry mund ta bënin atë shumë të përshtatshëm për të qenë mbret, ndoshta edhe më shumë se vëllai i tij më i madh dhe trashëgimtari aktual i fronit britanik, princi Uilliam.

LEXO DHE :  Pse është tërbuar çifti Meta-Kryemadhi dhe pse Basha nuk i ndihmon dot

Diana ndihej më pak e sigurt ndaj Uilliamit. “Uilliam nuk dëshiron të jetë mbret dhe unë merakosem për këtë. Ai nuk dëshiron që çdo lëvizje e tij të shikohet. “,- ka thënë Diana, sipas biografisë së shkruar nga Angela Levin./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.