U hodh nga kati i gjashtë, përkeqësohet gjendja e portierit të Partizanit!

Portieri i Partizanit, Aldo Teqja, ditën e djeshme është hedhur nga kati i gjatë i pallatit ku banonte. Ai fatmirësisht nuk ndërroi jetë.

Më parë ishte jashtë rrezikut për jetën, ndërsa tani gjendja e tij është përkeqësuar. Ai ndodhet në reaminacion, për shkak të problemeve me frymëmarrjen./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Reshje afatshkurtra dhe rënie temperaturash. Ja si parashikohet moti sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.