Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e thyer!

U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e

Prezantuesja e njohur Angleze, Caroline Flack, është gjetur e vdekur një banesën e saj një ditë më parë, ndërsa i dashuri i saj Lewis Buron, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar i tronditur.

Në një postim emocional në Instagram, Lewis Burton shkruan ndër të tjera se: "Zemra ime është thyer".

[caption id="attachment_671235" align="alignnone" width="460"] British television presenter Caroline Flack poses on the red carpet on arrival for the BRIT Awards 2018 in London on February 21, 2018. / AFP PHOTO / Tolga AKMEN / RESTRICTED TO EDITORIAL USE NO POSTERS NO MERCHANDISE NO USE IN PUBLICATIONS DEVOTED TO ARTISTS (Photo credit should read TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)[/caption]

"Jam aq i humburm dhe nuk kam fjalë ta përshkruaj këtë dhimbje. Më mungon aq shumë.”-shkruan ai më tej.

"Të dua me gjithë zemrën time." –e mbyll ai postimin e dhimbshëm./ I.M-Dritare.net