Tronditet Laçi, vrasje për një vend parkimi në mbrëmjen e festës së Shna Ndout

Qyteti i Laçit është tronditur mbrëmjen e sotme nga një vrasje me armë zjarri. Sipas informacioneve të para një person ka ndërruar jetë në spital nga plagët e shkaktuara nga plumbat.

Policia ka nisur hetimin për ngjarjen e ndodhur, ndërkohë bëhet me dije se vrasja ka ardhur pas një sherri për një vend parikimi.

LEXO DHE :  Video /Trump nxjerr nga Zyra Ovale shefin e stafit, se u kollit

Ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së qytetit të Laçit ku dy persona janë konfliktuar fizkisht dhe më pas njëri prej tyre ka qëlluar me breshëri automatike drejt personit tjetër i cili mbeti i vrarë në vend.

Viktima raportohet të jetë rreth 40 vjeç, por ende nuk bëhet me dije identiteti i tij. /e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.