Triumfi spektakolar i Interit ndaj Milanit

Interi fiton 4-2 derbin e sotëm, dhe merr kreun e Serisë A me pikë të barabarta me Juventusin pas një përmbysjeje epike të rezultatit në “San Siro”.

Milanit nuk i mjaftoi Ibrahimovic, autori i golit të dytë të Milanit.

LEXO DHE :  Provat e vrasjes së Fatmir Haklajt, që nuk u verifikuan asnjëherë!

Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 2-0 për Milanin, ndërsa Interi u rikthye fuqishëm në pjesën e dytë, duke shënuar 4 gola të mahnitshëm./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.