Trendet e bukurisë që kurrë nuk kanë dalë nga moda

Edhe pse moda ndryshon çdo ditë, disa trende kanë qenë, janë dhe do të mbeten gjithmonë të preferuara nga vajzat. Dritare.net ju tregon më poshtë, cilat janë këto trende që kurrë nuk po dalin nga moda.

LEXO DHE :  Si të reduktoni ankthin e fëmijëve, në stuhi dhe bubullima!

Makeup natyral

Tonet e errëta për sytë

Buzët e kuqe klasike

Sytë mace

Qerpikët e dendur

Vetulla të trasha

Baluket

Flokët voluminozë

Flokët e ndara në mes

Kaçurrelat

Këpucët e zeza

Palltot

Xhinsi

Çizmet e kalërimit

Këmishat e bardha

Fustani i zi

Perlat./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.