Thjesht dhe bukur/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me fustanin me pika

Mbretëresha Letizia në çdo rast shfaqet e kuruar deri në detaj. Dhe stili i saj është për t’u pasur zili.

Sot mbretëresha e Spanjës bashkë me mbretin Filip festuan fitoren e Spanjës në kampionatin evropian të hendbollit.

Letizia shkëlqente me një fustan të zi me pika të bardha. Ndonëse gjithmonë na është dukur elegante, e bukur, sot ishte fantastike.

LEXO DHE :  Stuhi si një tornado/ Anglia nën ujë

Fustanin me pika, mbretëresha e kishte shoqëruar me një palë çizme të zeza, prej kamoshi. Nuk preferoi të ngarkohet me stoli, por vetëm një palë vethë të vegjël argjendi dhe unazën e saj të preferuar prej ari.

Si gjithmonë, e thjeshtë dhe e bukur!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.