Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Thjesht dhe bukur/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me fustanin me pika

Thjesht dhe bukur/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me fustanin me pika

Mbretëresha Letizia në çdo rast shfaqet e kuruar deri në detaj. Dhe stili i saj është për t’u pasur zili.

Sot mbretëresha e Spanjës bashkë me mbretin Filip festuan fitoren e Spanjës në kampionatin evropian të hendbollit.

Letizia shkëlqente me një fustan të zi me pika të bardha. Ndonëse gjithmonë na është dukur elegante, e bukur, sot ishte fantastike.

Fustanin me pika, mbretëresha e kishte shoqëruar me një palë çizme të zeza, prej kamoshi. Nuk preferoi të ngarkohet me stoli, por vetëm një palë vethë të vegjël argjendi dhe unazën e saj të preferuar prej ari.

Si gjithmonë, e thjeshtë dhe e bukur!/K.C/dritare.net