Tensione në Shkodër, flet gazetari: Në shënjestër materialet zgjedhore

Në një lidhje direkte me emisionin “Dritare me Rudinën”, gazetari i News 24, Senad Nikshiqi ka folur për tensionet në Shkodër, ku militantët e PD i kanë vënë flakën KZAZ-së.

Pas konfrontimeve me policinë, protestuesit i vunë flakën një pjese të shkollës “Shejnaze Juka”.

LEXO DHE :  Shengeni Ballkanik, ish-ambasadori: Rama duhet të koordinonte veprimet me Kosovën

Në shënjestër të protestuesve ishin materialet zgjedhore, thotë gazetari për Dritare me Rudinën./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.