Temperaturat rriten, ja si do të jetë moti sot!

Territori shqiptar vijon në ndikimin e motit të kthjellët, ku paraditja do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Duke filluar nga pasditja dhe në vijim, vranësirat priten të jenë më të dukshme në zonat malore. Por mbrëmja sjell përmirësim gradual të motit.

LEXO DHE :  Vasili: Vendi po shkon drejt një përplasje të fortë sociale!

Temperaturat do të rriten, duke luhatur 13 deri në 35 gradë celsius./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.