Të shtëna me armë zjarri në Berat

Pasditen e sotme në Berat janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Sipas raportimeve nuk ka asnjë të plagosur. Të shtënat janë dëgjuar në një lavazh përgjatë rrugës së Uznove. m. Policia ka ndaluar autorin.

LEXO DHE :  Tha se protestuesi kishte vdekur/  Ish-deputetja: Jam e lumtur, që më informuan gabim

Konflikti ka nisur për qiranë e një lavazhi. Sipas BalkanWeb kanë qenë pronarët e lavazhit ata që kanë hapur zjarr në drejtim të qiramarrësve. Fatmirësisht asnjë i lënduar nuk nga ngjarja./E.B-dritare.net/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.