Të gjithë e kemi një foto si kjo, por vetëm Evlana Gjata guxoi ta postoi!

Përtej talentit në muzikë, që i ka dhënë një famë ndërkombëtare, Elvana Gjata, njihet edhe për origjinalitetin e saj. Për një fare kohe ajo u shkëput jo vetëm nga muzika, por edhe nga rrjete sociale. Mirëpo tani, ajo është rikthyer dhe në fakt postimet e saj të veçanta mesa duket i kishin munguar të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Shumë komente shkaktoi edhe postimi i fundit. Për të kapur dritën e duhur që do ta bëjë foton më të realizuar, të gjithë e kemi bërë një herë mikën e fytyrës kështu, si Elvana.

LEXO DHE :  Cila dietë të përshtatet, sipas moshës që ke!

Por vetëm ajo ka guxuar ta postojë. Si fillim ajo ka publikuar foton ‘perfekte’ e më pas atë realen, origjinale dhe pa efekte./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.