Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Të gjithë e kemi një foto si kjo, por vetëm Evlana Gjata guxoi ta postoi!

Të gjithë e kemi një foto si kjo, por vetëm Evlana Gjata
Përtej talentit në muzikë, që i ka dhënë një famë ndërkombëtare, Elvana Gjata, njihet edhe për origjinalitetin e saj. Për një fare kohe ajo u shkëput jo vetëm nga muzika, por edhe nga rrjete sociale. Mirëpo tani, ajo është rikthyer dhe në fakt postimet e saj të veçanta mesa duket i kishin munguar të gjithëve.

View this post on Instagram

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Shumë komente shkaktoi edhe postimi i fundit. Për të kapur dritën e duhur që do ta bëjë foton më të realizuar, të gjithë e kemi bërë një herë mikën e fytyrës kështu, si Elvana.

Por vetëm ajo ka guxuar ta postojë. Si fillim ajo ka publikuar foton 'perfekte' e më pas atë realen, origjinale dhe pa efekte./L.F-dritare.net