S’kanë të ndalur tërmetet, i fundit në orën 9 të mëngjesit

Tirana dhe Durrësi vazhdojnë të tronditen nga tërmetet, megjithëse me intesitet pak më të ulët. I fundit u shënua në orën 9 të këtij mëngjesi, me magnitudë 3.5 ballë.

Epiqendra sërish në Durrës.

Ju kujtojmë se të shtunën nga ora 16 Durrësi dhe Tirana u tronditën nga tërmeti më i fuqishëm i 30 vjetëve të fundit, me magnitudë 5.8 ballë. Pati dëme të shumta materiale dhe shumë të lënduar./K./dritare.net

LEXO DHE :  Makina përplas për vdekje këmbësorin, te Shkëmbi i Kavajës

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.