Si të kombinoni ngjyrën rozë, në vjeshtë dhe dimër!

Vjeshta dhe dimri karakterizohet me ngjyra të errëta. Janë të pakët njerëzit që luajnë me ngjyrat e ndezura.

Por ngjyra rozë është një nga me të preferuarat në gardërobë, kur vjen puna për të sjellë pak ndryshim në stil. Jo vetëm tonet e theksuara, por edhe ata të lehta duhet t’i bëni pjesë e veshjeve tuaja dhe do shikoni sesi do ndiheni.

LEXO DHE :  Prezanton Këngën Magjike me Arditin, ja komenti që i bëjnë ish-bashkëshortit të Adrolës!

Dritare.net ju sjell 10 mënyra si të kombinoni ngjyrën rozë, jo vetëm me veshje, por dhe me aksesorë. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.