Si të kombinoheni me stil, edhe në dimër, sipas Chiara Ferragnit!

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni, numëron miliona ndjekës në Instagram dhe është një model frymëzimi për të gjitha vajzat që duan të vishen bukur dhe duan t’i përkasin botës së modës.

Sot dritare.net, ju ka sjellë disa veshje të saj dimërore, me xhupa, pallto, triko e çizme, që jo vetëm do ju mbajnë ngrohtë, por do ju bëjnë të dukeni me stil. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Pse filozofët, janë të vetmit që mund ta transformojnë 2020!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.