Si do të jetë moti sot, e martë 3 dhjetor 2019!

Vendi ynë, në orët e para të ditës, do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit. Në zonat veriore dhe verilindore do të ketë reshje dëbore. Pasditja dhe orët e mbrëmjes parashikohen të përmirësojnë kushtet atmosferike në territor.

LEXO DHE :  Princ Harry mbërrin në Kanada, nis kapitullin e ri të jetës

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur nga -1 gradë celsius deri në 15 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.