Si do të jetë moti sot, e hënë 21 tetor 2019!

Moti për ditën e sotme parashikohet me kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin. Gjatë pasditeve priten vranësira kryesisht në zonat malore, por pa rrezikuar shira. Mbrëmja përmirëson gradualisht kushtet e motit.

LEXO DHE :  Përse gjykatës si Muçi i nevojiten Metës kundër SHBA!

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur nga 8 gradë celsius deri në 29 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.