Si do të jetë moti sot, 22 tetor 2019!

Për ditën e sotme kthjellimet do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit. Në orët e mesditës dhe pasdites do të ketë vranësira kalimtare në zonat malore, ndërsa në Ultësirën Perëndimore moti d të jetë i kthjellët.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e premte 22 nëntor 2019

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por do të pësojnë rritje në mesditë duke luhatur nga 7 gradë celsius deri në 29 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.