Si do të jetë moti, e diel 13 janar

Kthjellime dhe vranësira të herëpashershme do të dominojnë vendin tonë gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në veri, duke sjellë edhe reshje dëbore.

LEXO DHE :  Pse më ka mbetur në mendje Fatos Baxhaku

Nga “Meteoalb” mësohet se, temperaturat do të rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat nga -7, deri në 10 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.