Shqipëria e pafat, Islanda barazon në Elbasan

Islanda është rikthyer më e fortë në pjesën e dytë në Elbasan Arena, në ndeshjen me Shqipërinë.

Islandezët kanë barazuar 2-2 rezultatin.

Në minutën e 52 Elseid Hysaj ka kaluar Shqipërinë në avantazh, por në minutën e 58 islandezët me Sigthorsson kanë barazuar./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Vrasjet e grave/ Rudina Xhunga: Po heshtëm, dhuna do na kthejë në statistikë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.