Shqipëria e pafat, Islanda barazon në Elbasan

Islanda është rikthyer më e fortë në pjesën e dytë në Elbasan Arena, në ndeshjen me Shqipërinë.

Islandezët kanë barazuar 2-2 rezultatin.

Në minutën e 52 Elseid Hysaj ka kaluar Shqipërinë në avantazh, por në minutën e 58 islandezët me Sigthorsson kanë barazuar./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Sizmologu: Janë regjistruar 297 goditje, tërmetet do të vazhdojnë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.