Foto/ Shpërndarja në 12 qarqe rrudh opozitën

Ashtu si në të gjithë qarqet, edhe në Gjirokastër mbështetësit e PD dhe LSI kanë bllokuar rrugën tek Ura e Leklit në kryqëzimin Tepelenë- Gjirokastër- Tepelenë.

Ajo që vihet re në këtë pikë grumbullimi të protestuesve është se numri i tyre është shumë i vogël dhe se më shumë dallon prania e policëve që janë angazhuar për mbarëvajtjen e protestës.

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

Në këtë pikë grumbullimi protesta drejtohet nga ish-deputeti i PD, Tritan Shehu dhe nuk mungon as ish-kryekomunari i PD në Lazarat, Dasho Aliko./ E.K.- Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.