Shi apo diell? Ja si do të jetë moti sot!

Territori shqiptar mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë orëve të para të ditës. Por mesdita dhe në vijim sjellin shtim të vranësirave në pjesën më të madhe të vendit, duke bërë që zonat malore të kenë prezencë të shirave të karakterit lokal. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje në dy vlerat ekstreme ditore, duke luhatur 13 deri në 32 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Humbi 6 familjarë nga tërmeti, Rama viziton Albert Carën

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.