Shënohen sërish lëkundje tërmeti, ndryshon epiqendra

Në vend janë shënuar sërish lëkundje tërmeti, por këtë herë epiqendra është zhvendosur. Lëkundjet janë shënuar në Vlorë, me magnitudë 3.4 righter, me epiqendër në Vlorë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Të shtëna në një spital në Çeki, 6 të vrarë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.