Shehi: Ministrat teknikë të PD ishin të vdekur, budallëk qëndrimi në qeveri

Ish-deputeti Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Arena” në RTV ORA, ka thënë se qëndrimi i ministrave teknikë të PD, në qeveri me Ramën pas zgjedhjeve të 2017 ishin një budallik i madh.

Hila: E di kush është e rëndë? E rëndë është qëndrimi edhe dy muaj e ca i PD në qeveri me Ramën.

Shehi: Po çfarë qeverie ka pasur me Ramën. Me thënë të drejtën ky ishte një budallëk i PD. U kam thënë edhe aty brenda, ishte budallëk. Ça ideje ka për të mbajtur disa drejtorë të vdekur, ca ministra të vdekur, që formalisht rrinin në qeveri. Këto e ngarkonin opozitën me një peshë të panevojshme./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Irani: Jemi në luftë ekonomike me SHBA. Trump: Do përgjigjemi me forcë nëse Teherani sulmon interesat e SHBA

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.