Selena Gomez del nga psikiatria

Ylli i Muzikës pop, Selena Gomez ka lënë ditën e enjte psikiatrinë një muaj pasi u shtrua aty për tu kuruar për shëndetin mendor.

Selena ka filluar të ndihet më mirë dhe të paktën për disa kohë ajo nuk do të kthehet në psikiatri. “Selena ka dalë…të paktën për momentin”,-shkruan TMZ.

Jeta e këngëtarës është shoqëruar me një sërë ngjarjesh aspak të lehta. Në 2007 ajo kreu një transplant veshke dhe me siguri vështirësitë që ka kaluar kanë ndikuar në shëndetin mendor.

LEXO DHE :  Bashkitë/ Rama; Ja kush do të largohet nga puna!

Mirëpo, edhe ndarja nga Justin Bieber ka ndikuar jo pak.

Pas ndarjes Justin u martua shumë shpejtë, dhe sigurisht këto ngjarje kanë ndikuar në jetën e këngëtares./ I.M-Dritare.net

HOLLYWOOD, CA – NOVEMBER 30: Singer/actress Selena Gomez arrives at the Billboard Women In Music 2017 at The Ray Dolby Ballroom at Hollywood & Highland Center on November 30, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.