Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rrugët mbeten rrugëve. Dorëhiqet pas dy javësh, drejtoresha e re e ARRSH

Rrugët mbeten rrugëve. Dorëhiqet pas dy javësh, drejtoresha

Autoriteti Rrugor Shqiptar mbetet sërish pa drejtues. Vasilika Vjero, e cila dy javë pasi mori postin e drejtoreshës së ARRSH-së, ka dhënë dorëhqjen.

Sipas saj, shkak i dorëheqjes ka qenë problemet shëndetësore të vajzës.

Kujtojmë se para dy javësh dha dorëheqjen Sonila Qato dhe postin e saj e zuri Vjero./E.B-dritare.net