Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta, situatë kjo e cila do të vijojë edhe gjatë mesditës dhe pasdites. Por në orët e mbrëmjes vranësirat do të bëhen më të dukshme  përgjatë kufirit lindor.

LEXO DHE :  Tërmeti shkund vendin

Temperaturat do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur -1 deri në 17 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.