Rrëzohet avioni Boeing 737, bie në lumë

Një avion  pasagjerësh është rrëzuar në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke rënë në lumë. Avioni Boeing 737 ka rrëshqitur nga baza, pas një stuhie, dhe përfundoi në lumë. Asnjë nga pasagjerët në bord, nuk është lënduar rëndë, informon dritare.net. Vetëm 20 persona janë dërguar në spital, me lëndime të lehta.

LEXO DHE :  Grida Duma në Manëz: Kjo është Shqipëria, me vështrim të përgjakur që kërkon ndihmë!

Aeroplani ishte duke fluturuar nga gjiri i Guantanamos në Kubë, në një bazë ushtarake, në qytetin e Jacksonville./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.