Robert Berisha poston foton  e ëmbël me vajzën e tij, Renee!

Këngëtari Robert Berisha, njëherësh dhe bashkëshorti i Nora Istrefit, këtë të diel ka postuar një foto të ëmbël në Instagram.

Ai shfaqet me vajzën e tij Renee, portret i një fotoje babë e bijë. Roberti, ashtu si shumë prindër të tjerë, e ka puthur vogëlushen e tij në buzë.

LEXO DHE :  Ambasadori amerikan: Kurti, mos të sillet si kryeministër i Shqipërisë veriore

Roberit dhe Renee kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri- tjetrin, dhe sa herë në fotot e postuara në rrjete sociale shfaqen shumë të lumtur bashkë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.