Redaktorja e Vogue ka diçka për të thënë, për stilin e Meghan Markle

Anna Wintour, redaktorja e Vogue në Amerikë,  është ajo që nuk lë pa komentuar stilin e një personazhi që flitet në gjithë botën. Kështu ndodhi dhe me dukeshën e Sussex, Meghan Markle, e cila ka diçka për t’i thënë.

Anna ka thënë vetëm fjalë të mira për Meghan, duke e cilësuar atë “një frymëzim”.

Legjenda 69-vjeçare, në një intervistë me Tina BroWn, tha për Meghan: “Ajo po sjell modernitet në familjen mbretërore, në një mënyrë që është frymëzuese. Dukesha e Sussex është një grua moderne”.

Ajo ka vazhduar me lëvdatat për Meghan, duke thënë: “Kur ajo ishte në Australi dhe në Zelandën e Re, ajo u respektua shumë për zgjedhjen e veshjeve të saj, të dizajnerëve jo shumë të njohur në Australi, gjë që ishte e mrekullueshme”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Njerëzit rrëmujaxhinj janë më kreativë dhe fleskibël, ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.