Rama uron mirëmëngjes, me artikullin e ‘The Guardian’, për Shqipërinë turistike

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, përmes një postimi në Facebook, uron mirëmëngjes, me artikullin e ‘The Guardian‘, për Shqipërinë turistike.

Media prestigjioze “The Guardian”, i ka dedikuar një artikull Shqipërisë, duke e cilësuar vendin tonë një vend me të papritura, antik dhe të mrekullueshëm.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë artikull të “The Guardian” mbi Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë 😊”, shkruan Rama, ndërsa ka postuar dhe artikullin në profilin e tij./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë artikull të “The Guardian” mbi Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë 😊* **NË SHTEGUN E TË…

Gepostet von Edi Rama am Montag, 22. Juli 2019

LEXO DHE :  Cilat janë vajzat që presin Ramën, te dera e hotelit në New York!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.