Rama publikon pamjet nga liqeni i Pukës: Nuk janë 3d, por reale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje nga liqeni i Pukës, pas investimit që qeveria ka bërë në këtë qytet. Falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, shkruan kryeministri ky liqen i vogël, mes pyjesh e peizazhesh fantastike do të jetë një destinacioni radhës, më i preferuari për turistët. Kreu i qeverisë, i ka krahasuar këto pamje me ato të disa viteve më parë, ku sipas tij shihje vetëm gropa e plehra ku nuk shkelte askush./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Idet e Marsit/ Kronikë e vrasjes së një tirani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.