Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon mesazhet e Nokës dhe Bashës: Shef ta nisa listën

Rama publikon mesazhet e Nokës dhe Bashës: Shef ta nisa listën

Kryeministri i vendit Edi Rama ka reaguar edhe një herë për listën e PD e cila në qarkun e Kukësit është e përbërë nga 4 burra dhe asnjë grua.

Rama ka zgjedhur një dialog mes Flamur Nokës dhe Lulzim Bashës për ta ironizuar këtë listë.

“ (po edhe për të qarë! Gratë e Kukësit-Tropojës-Hasit në Republikën e Re, nuk e meritokan të votojnë për një grua?#GratëeBashkuaraMePartinëSocialiste?të votojnë kuqezi?? nr.✌️)” shkruan Rama bashkangjitur me foton e mëposhtme./ dritare.net

Fotografia e Edi Rama