Rama poston videon e turistëve të huaj, që zgjodhën Fierin këtë verë

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjeti e tij social Facebook, ka postuar një video të “Smile Albania”, ku shihen turistët e nga vende të ndryshme të botës, që kanë zgjedhur qytetin e Fierit, për ta vizituar këtë verë.

Në video, njëri nga turistët dëgjohet të thotë se, është hera e parë që viziton Apollonia dhe i duket mjaft interesante. Ndërsa një turiste tjetër shprehet: “Duhet ta vizitoni patjetër këtë vend, sepse do të mësoni shumë për qytetin antik dhe manastirin”.

Ndërkohë, Rama, në postimin e tij shkruan: MIRËMËNGJES 😃

dhe me buzëqeshjen e Shqipërisë në Fier, ju uroj një ditë të mbarë 😊”./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me buzëqeshjen e Shqipërisë në Fier, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Montag, 2. September 2019

LEXO DHE :  Vendimi pas tërmetit/ Pezullohen lejet e ndërtimit në Tiranë, Durrës e Lezhë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.