Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”.

Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të 2020, dhe Mamaqi njofton se premiera do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

 

Filmi përbëhet nga kasta e aktorëve si; Ermal Mamaqi, Edi Rama, Arjola Demiri, Mariana Kondi, Behar Mera, Bujar Asqeriu, Jul Deda, e shumë të tjerë dhe pritet të ketë sukses./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Temperaturat -6° Celsius, situatë e vështirë pas tërmetit në Turqi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.