Rama mbledh Kryesinë e PS, ja tema e diskutimit!

Mëngjesin e sotëm ka nisur mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste.

Temë diskutimi për sot janë zgjedhjet brenda PS, ndërsa ka gjasa të diskutohet dhe për hapat që do të ndiqen pasi Shqipërisë nuk iu çelen negociatat me BE.

Pas 30 qershorit, PS është përfshirë në zgjedhje të brendshme dhe faza e parë ka përfunduar. Tani pritet të nisë edhe faza e dytë, ndërkohë që deri në fund të muajit nëntor pritet të zgjidhen të gjithë kryetarët e PS-së në Shqipëri.

LEXO DHE :  Shantazhi ndaj zëdhënësit të Metës nga ambasada, gazetarët: Ja për çfarë bëhet fjalë!

Nuk do të mungojnë diksutimet as për reformën zgjedhore./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.