Rama: Kur dal përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë

Rama: Kur dal përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë

Kreu i qeverisë Edi Rama në një postim në tëitter, ka lajmëruar se në nëntor do të nisë goditja finale ndaj asaj që ai e quan “KÇK” ose bandave kriminale.

Rama, ka përdorur edhe ironinë në statusin e tij, teksa shkruan se kur dal përditë (në media)  pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vrava.

Postimi:

 

LEXO DHE :  10 gjërat që pengojnë gjumin e rehatshëm, natën

Kur dal përditë pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vravaSot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar+masat kundër KÇK që po finalizohen në letër

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK Tani për Ohër ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.