Rama: Këto janë grupet që kanë falas vaksinën kundër gripit!

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të hëne e ka nisur me një ftesë për qytetarët që të drejtohen në qendrat shëndetësore dhe të marrin vaksinën kundër gripit.

Vaksina është falas për grupet e rrezikuara, siç janë fëmijët, të moshuarit dhe të sëmurët kronikë.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me ftesën për të shkuar pranë qendrës suaj shëndetësore për të marrë vaksinën kundër gripit, të cilën grupet më të rrezikuara si të moshuarit, fëmijët (2-5 vjet) dhe të sëmurët kronikë do ta kenë falas, ju uroj një javë të mbarë 😊“, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me ftesën për të shkuar pranë qëndrës suaj shëndetësore për të marrë vaksinën kundër gripit, të cilën grupet më të rrezikuara si të moshuarit, fëmijët (2-5 vjet) dhe të sëmurët kronikë do ta kenë falas, ju uroj një javë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 17. November 2019

LEXO DHE :  Ermal Mamaqi, mendon se këtë vit do të fitojmë Eurovizionin, me Elvana Gjatën!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.