Rama: Jemi në konflikt të hapur me Presidentin, por po bashkëpunojmë për këtë tragjedi

Kryeministri Edi Rama, nga Durrësi, ka thënë për mediat se edhe pse me Presidentin Ilir Meta janë në një konflikt të hapur, në ditë të vështira si kjo e tërmetit, po bashkëpunojnë.

“Me presidentin jemi në konflikt të hapur. Por ne jemi me të gjithë ata që duan të ndihmojnë njerëzit. Kjo sepse kjo është një tragjedi që ka prekur të gjithë njerëzit. Pavarësisht se jemi në konflikt me presidentin, ne prapë bashkëpunojmë me këdo që është me njerëzit në këto momente të vështira”, tha Rama./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Grabiti pasagjerët e autobusit dhe vrau policin, ekstradohet nga Kroacia 35-vjeçari i rrezikshëm

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

  1. Cili eshte konflikti jush i hapur ??? Me siguri keni shume pasuri te vjedhura por Te pa ndara ne menyre Te barabarte.Po nuk eshte ndonje konflikt i madh ky.Nqs nuk arrini ta zgjdhni bashkarisht duhet Te prisni pranveren per Te mare zgjidhjen e duhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.