Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Jam gati të bëj marrëveshje me Bashën!

Rama: Jam gati të bëj marrëveshje me Bashën!

Kryeministri Edi Rama deklaroi në “News 24” se është i gatshëm të bëjë marrëveshje me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në çdo datë dhe çdo kohë.

Lela: Marrëveshje tjetër me Bashën, si ajo e 17 majit?

Rama: Në çdo sekondë jam gati të bëj marrëveshje, përveç 17 nëntorit, që e kemi çlirimin e Tiranës dhe nuk merrem me kryetarin e dështuar.

Lela: Zgjedhje të parakohshme?

Rama: Unë jam vetëm një gjë të parakohshme në kokë, rindërtimin./ I.M-Dritare.net